PRZYJACIELE FUNDACJI

HUMAM AMMARI

Pochodzący z Jordanii piosenkarz, gitarzysta i autor tekstów piosenek.

Łączy w swojej muzyce styl alternatywnego rocka, popu i muzyki orientalnej, co nadaje jej wyjątkowe brzmienie. Śpiewa po angielsku, hiszpańsku i arabsku.

Jego debiutancki album „This Time of the Day” (2012 r.) został nagrany w Jordanii, w Ammanie.

Od czterech lat Humam mieszka w Poznaniu, gdzie nagrał swój drugi album „Random Thoughts” (premiera albumu – 2017 r.). Obecnie Humam pracuje nad trzecim albumem.

Humam wygrał konkurs Life On Stage 2016, wyprzedzając w rywalizacji ponad 80 polskich zespołów i zagrał na Life Festiwal Oświęcim jako support m.in. grupy Perfect oraz Queen + Adam Lambert.

Jest również członkiem orientalnych projektów Bukra oraz Azar.

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/

www.humammusic.com

PRZEMO URBANIAK – WUJEK OGÓREK

Poznański artysta zajmujący się animacją dziecięcą.

Na co dzień pracuje w kilkunastu placówkach wczesnoszkolnych, gdzie uczy i przygotowuje dzieci do występów, rozwija dziecięcą wrażliwość muzyczną, a przede wszystkim zapewnia im wspaniałą zabawę. Prowadzi zajęcia wokalno-teatralne w Osiedlowych Domach Kultury, gdzie wspólnie z podopiecznymi wystawia małe spektakle muzyczne.

W swoim dorobku ma trzy autorskie albumy z piosenkami dla dzieci: „Piosenki Wujka Ogórka”, „Bajki Wujka Ogórka”, „Kolory Świąt” oraz niemal 100 koncertów zorganizowanych w ciągu ostatniego roku. Jesienią 2019 planowana jest kolejna płyta „Podróże Wujka Ogórka”, podróżuje on bowiem po przedszkolach, centrach kultury jak i prywatnych miejscach, gdzie poprzez warsztaty oraz koncerty przynosi dobrą energię, uśmiech i pełnię zabawy.

 

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/PrzemoUrbaniakMusic

Fundacja Akuratna została założona przez przyjaciół, którym bliski jest los potrzebujących osób i szeroko rozumiana kultura.

Fundacja Akuratna
ul. Saperska 38D/17
61-493 Poznań
tel. 602 447 217

fundacja@akuratna.pl

Numer konta ogólny:

mBank 70 1140 2004 0000 3202 7771 7959

NEWSLETTER:   Bądźmy w kontakcie

    Wysyłając powyższe dane zgadzam się na przetwarzanie ich przez Fundację Akuratna w celu określonym w §6. Pełna treść klauzuli znajduje się w regulaminie strony.

    Fundacja Akuratna © 2021