WYDARZENIE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Uroczystości rocznicowe upamiętniające 74. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego połączone z rekonstrukcją walk powstańczych a zakończone organizowanym przez Fundację Akuratna koncertem piosenki patriotycznej. 
Uroczystości odbyły się 1 sierpnia 2018 r. roku w godzinach 17.00 (godzina „W”) do 20.00 w Parku im. Powstańców Warszawskich w Sianowie.

Było to ogromne, plenerowe wydarzenie, którego mające na celu popularyzowanie zainteresowania historią. To wydarzenie było skierowane do wszystkich, którzy w interesujący sposób chcieli spędzić czas poznając część tak ważnej historii Polski. Uroczystości upamiętniające wybuch Powstania Warszawskiego wspierane były przez Komendanta Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, Studio Historyczne Huzar, oraz grupy rekonstrukcyjne pasjonujące się historią II Wojny Światowej. Plan wydarzenia był niezwykle różnorodny i każdy, bez względu na wiek, znalazł coś ciekawego dla siebie.

Podczas obchodów 74. rocznicy Wybuchu Powstania Warszawskiego w muszli koncertowej Parku im. Powstańców Warszawskich w Sianowie zaśpiewali: Michał Kowalonek wokalista Grupy Snowman przy akompaniamencie Jacka Szwaja grającego na co dzień z Hanną Banaszak i Edytą Górniak, razem z nim zaśpiewała mała Oliwka Szczęsna z Performance Music Studio i Joanna Jewuła kompozytorka, wokalistka, autorka tekstów również z Performance Music Studio. Koncert poprowadził Rafał Piechota z kabaretu Afera.

Wydarzenie:  https://www.facebook.com/events/235787100540513/

Fundacja Akuratna została założona przez przyjaciół, którym bliski jest los potrzebujących osób i szeroko rozumiana kultura.

Fundacja Akuratna
ul. Saperska 38D/17
61-493 Poznań
tel. 602 447 217

fundacja@akuratna.pl

Numer konta ogólny:

mBank 70 1140 2004 0000 3202 7771 7959

NEWSLETTER:   Bądźmy w kontakcie

    Wysyłając powyższe dane zgadzam się na przetwarzanie ich przez Fundację Akuratna w celu określonym w §6. Pełna treść klauzuli znajduje się w regulaminie strony.

    Fundacja Akuratna © 2021