SMYK FEST 2023

W tym roku w Myślenicach, po raz kolejny zagrał SMYK FEST! Trzy wyjątkowe dni festiwalowe, skupiły wokół pomocy Oli, Frankowi i Kubie tysiące osób, a na festiwalowej scenie zagrały gwiazdy polskiej sceny muzycznej m.in.: Zalia, Tirbbs i zespół Organek.

 

Ekipa pięknych serc.

Podczas tegorocznej edycji SMYK FEST’u pracowało ponad 60 wolontariuszy. To właśnie z nimi wymieniali Państwo miliony uśmiechów i do ich puszek wrzucali darowizny – za które w imieniu naszych Smyków, serdecznie dziękujemy. Nasi wolontariusze – to zdecydowanie jeden z najważniejszych filarów naszego festiwalu.

Zebrana kwota dla Smyków robi wrażenie!

Podczas tegorocznej edycji festiwalu, udało się zebrać 193 438, 90 złotych! Udało się to dzięki zaangażowaniu osób prywatnych, dofinansowaniom, pomocy naszych Partnerów – po prostu PRZYJACIÓŁ. Środki w całości zostaną przekazane na leczenie, rehabilitacje, zakup sprzętu medycznego i operację dla: Oli, Franka i Kuby, dla których w tym roku grał SMYK FEST. Warto dodać,
że Fundacja Akuratna nie pobiera żadnych prowizji, zatem 100% darowizn, które zostały przekazane dla podopiecznych – trafią do nich!

Dostępność – to lubimy najbardziej.

Wszystkie koncerty w ramach festiwalu były dostępne dla osób głuchych i niedosłyszących za pomocą pętli indukcyjnej i napisów na żywo. Cieszymy się, że w naszym festiwalu mogły uczestniczyć osoby niepełnosprawne, gdyż dla nas jako organizatorów ważne jest to, by kultura była dostępną dla wszystkich.

Festiwal wysokich lotów.

W magiczną podróż podczas SMYK FEST’u zabrali nas wyjątkowi prowadzący – Madzia „Trzynacha”, Mateusz Janicki i Konrad Pondo i widać, to prawdziwi Ambasadorzy tego festiwalu. Na scenie zaprezentowała się plejada polskiej sceny muzycznej: Meek, Oh Why?, Zalia, Tribbs, Wiktor Dyduła, Rubens i zespół Organek. Trzeciego dnia, za bezpieczne lądowanie podczas festiwalu, w największym Balonowym Miasteczku w Polsce odpowiedzialna była ekipa  Balonowego Świata Dzieci. Ten dzień i format wydarzenia wg. wielu był strzałem w dziesiątkę.

SMYK-owe Menu, które pokochali mieszkańcy.

Sylwia Bała MonoDe, Wegestacja Koński Rynek, Restauracja Sova i Lato na Zarabiu – to w tych punktach przez cały tydzień, każda z chętnych osób mogła nabyć dedykowane produkty z festiwalowej karty menu i pomagać. Powiedzenie „Przez żołądek do serca” nabiera dzięki tej akcji zupełnie innego znaczenia.

Festiwal pełen odpowiedzialności społecznej.

Kolejna edycja festiwalu mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu samorządowców, firm prywatnych i innych dobroczyńców. W tym miejscu należą się ogromne podziękowania dla: Firmy OMEGA – Pana Szczepana Irzyka, Województwa Małopolskiego, Posła na Sejm RP Pana Władysława Kurowskiego, Miasta i Gminy Myślenice i Burmistrza – Pana Jarosława Szlachetki, Powiatu Myślenickiego i Starosty – Pana Józefa Tomala oraz m.in. firm: Ströer, biletomat.pl, Stalmika, PSB Mrówka Myślenice, Liceo, Hotel Novotel City West, Blachotrapezu, FLO-Pracownia Florystyczna, Specjalmed, Galerii Myślenickiej.

Dziękujemy także wszystkim służbom, które dbały o bezpieczeństwo wolontariuszy i odbiorców festiwalu: Jednostkom OSP z terenu gminy Myślenice, Myślenickiemu Oddziałowi Malta – Służba Medyczna, Komendzie Straży Miejskiej w Myślenicach, OSP Myślenice Śródmieście, Policji Powiatowej w Myślenicach.

Bilety-cegiełki:

Zebrane środki w 100% zostaną przekazane potrzebującym Smykom) do nabycia:

https://www.biletomat.pl/bilety/smyk-fest-2023-myslenice-13941/

Główni Partnerzy wydarzenia:

Partnerzy wydarzenia:
• Ströer
• Biletomat
• Stalmika
• Liceo
SMYK FEST został objęty współpracą redakcyjną radia RMF FM.

Fundacja Akuratna została założona przez przyjaciół, którym bliski jest los potrzebujących osób i szeroko rozumiana kultura.

FUNDACJA AKURATNA
ul. Saperska 38D/17, 61-493 Poznań
+48  783 798 040 lub +48  602 447 217
fundacja@akuratna.pl

Numer konta ogólny:
70 1140 2004 0000 3202 7771 7959 (mBank) 

NEWSLETTER:   Bądźmy w kontakcie

    Wysyłając powyższe dane zgadzam się na przetwarzanie ich przez Fundację Akuratna w celu określonym w §6. Pełna treść klauzuli znajduje się w regulaminie strony.

    Fundacja Akuratna © 2023